Mentalny Ja

Szkolenia otwarte
SZKOLENIE MOTYWACYJNO – ROZWOJOWE KATOWICE

Zapisz się do  newslettera aby dowiedzieć się o następnym terminie otwartego szkolenia motywacyjnego oraz skorzystać z  ewentualnych cen promocyjnych. 5 sekund pracy a możesz zyskać bardzo wiele.

Zrób pierwszy krok teraz ku lepszemu życiu i zapisz się na Szkolenie Motywacyjne, które odbędzie się w Katowicach. Jest to coś, co może wnieść ogromną wartość do twojego życia, bo dzięki umiejętnościom, które nabędziesz, podczas tego treningu motywacyjnego, będzie Ci dużo łatwiej osiągać sukces oraz rezultaty, których oczekujesz. Jeżeli chciałbyś w jakiś sposób zmienić swoje życie, bo nie do końca jesteś zachwycony z obecnej sytuacji, czy też sfrustrowany pewnymi obszarami Twojego życia, albo też interesujesz się samorozwojem i chciałbyś pogłębić Swoją wiedzę, czy też masz wrażenie, że w Twoim życiu jest jakaś stagnacja, która Ci nie odpowiada, bo wiesz, że stać Cię na dużo więcej, to najwyższy czas aby zabrać się za to na poważnie teraz. Zapisz się na Trening Motywacyjny właśnie teraz, w tym momencie i doświadcz tego na własnej skórze. Zobacz jak wiele możesz osiągnąć dzięki zastosowaniu odpowiednich technik i metod. Podejdź do tego na serio.

Podejście na serio, to po prostu podjęcie decyzji , że działam tu i teraz. Nie kiedyś, nie jutro, nie jak się zastanowisz, nie jak będziesz miał więcej czasu, nie jak tylko przejrzysz 5, 10 czy może nawet 50 innych stron, bo tutaj właśnie pod tymi słowami kryje się strach przed czymś nowym, przed pójściem do przodu, przed dokonaniem istotnych zmian w swoim życiu.

Na co chcesz czekać? Na to żeby zapomnieć o tym, że właśnie w tej chwili możesz zrobić coś ważnego dla siebie? Że właśnie w tym momencie możesz istotnie przyczynić do osiągnięcia sukcesu w swoim życiu?

Czy warto o tym zapomnieć?
Czy warto zapominać o sobie?
Czy chcesz znów przeżywać swoje frustracje, niezadowolenie, że ciągle tkwisz w tym samym miejscu i nic się nie zmienia?

Właśnie dzisiaj , w tym momencie możesz dokonać jednego z najlepszych wyborów w Twoim życiu i zapisać się na Szkolenie Motywacyjne.  Nie chodzi tutaj abyś był sztucznie napompowany pozytywną energią na dwa dni ale o to, abyś dysponował narzędziami oraz wiedzą, dzięki którym możesz osiągać to, co zamierzasz.  Te umiejętności to ogromny skok jakościowy, dzięki któremu Sam możesz się napędzać, posiadając to, co jest Ci niezbędne do dokonania pożądanych zmian w Twoim życiu.Zastanów się na czym chciałbyś popracować w swoim życiu? Co Cię drażni? Co Cię irytuje? Z czym masz problemy? Co chciałbyś zmienić? Jakie wyniki chciałbyś osiągnąć?

Teraz zatrzymaj się! Czy odpowiedziałeś sobie na te pytania? Czy może chodzi Ci o to, żeby jak najszybciej przeczytać i zapomnieć o tym. To jest tak, jak gdybyś czytał jedną książkę po drugiej, bez żadnej refleksji, bez zadawania sobie pytań. Po pewnym czasie dochodzisz do wniosku, że tak naprawdę to nic nie wiesz, mimo że inni mówią, że są to jedne z najlepszych książek w ich życiu.  Dlatego teraz zrób coś innego. Przeczytaj powyższe pytania, jeśli tego nie zrobiłeś i odpowiedz sobie na nie. Nie czytaj tylko tego ale odpowiedz sobie na te pytania właśnie teraz.

Miej świadomość, że właśnie teraz, w tym momencie możesz zdecydować o tym, aby dokonać kolosalnych zmian w Twoim życiu. Zrób to teraz, zapisz się na to Szkolenie Motywacyjne i ciesz się, że coś pozytywnego wydarzy się w Twoim życiu, że uczyniłeś ważny krok w drodze zwanej życiem. Przecież zrobisz to przede wszystkim dla siebie ale nie tylko. Te zmiany mogę mieć istotny wpływ na Twoje relacje z innymi, z Twoim partnerem, kolegami z pracy, klientami, czy też pracodawcą. Te narzędzia, które otrzymasz w postaci bardzo konkretnych umiejętności, to bezcenny zestaw technik oraz wiedzy aby iść przez życie osiągając sukces po sukcesie, a jeżeli nawet natrafisz na problemy, co jest nieuniknione, to będziesz wiedział, jak sobie z nimi poradzić. Po prostu to zestaw obowiązkowy, który każdy z nas powinien posiadać na swoim wyposażeniu. To coś czemu warto poświęcić swój czas, pieniądze , energię, zaangażowanie. Zastanów się, dlaczego mógłbyś wziąć udział w tym szkoleniu?


Podczas treningu będziesz poznawał oraz ćwiczył następujące zagadnienia:

 • Techniki Motywacyjne Radzenie sobie z odkładaniem działania na później Przejmowanie kontroli nad swoimi nawykami
 • Radzenie sobie z wewnętrznymi oporami, które Cię hamują
 • Jak być Proaktywnym  i Produktywnym
 • W jaki sposób uczyć się nowych umiejętności
 • Podsumowując, jak być znacznie bardziej skutecznym i osiągać swoje cele.

Jeżeli wciąż masz wątpliwości, jeżeli wciąż mówisz sobie,” że nic ani nikt mi nie pomoże”, to właśnie to Szkolenie Motywacyjne  jest dla Ciebie. To właśnie Ty , powinieneś na nim się pojawić! Dlatego zapraszam Cię serdecznie do kontaktu. Wyślij e-mail, że  chcesz wziąć udział w tym Treningu Motywacyjnym.

Daj sobie szansę. Daj sobie możliwość dokonania zmiany. Przestać wątpić w siebie pytaniami typu : „  A co jeśli nie …? Może naszedł najwyższy czas abyś zamienił to pytania na : „A co jeśli dam radę?” , „A co jeśli dokonam bardzo konkretnych zmian w moim życiu?” , „A co jeśli będę w stanie zrealizować krok po kroku, to czego chcę? „A co jeśli okażę się, że mogę wyrwać się z pewnych więzów, ograniczeń  i po prostu pójść do przodu, tam gdzie jeszcze nie byłem?”

 • Poznaj techniki motywacyjne
 • Zacznij motywować się w skuteczny sposób
 • Powiedz odkładaniu rzeczy na później dość
 • Przejmij kontrolę nad Twoimi nawykami
 • Zacznij tworzyć nowe nawyki, Cię wspierające
 • Zacznij radzić sobie z wewnętrznymi oporami
 • Zacznij przełamywać własne ograniczenia
 • Ucz się nowych rzeczy w najbardziej skuteczny sposób.
 • Bądź skupiony na tym, co najważniejsze
 • Bądź proaktywny i produktywny
 • Dowiedz się jak najlepiej podnosić swoje umiejętności
 • Zacznij osiągać to czego pragniesz
 • Bądź skuteczny
 • Całe szkolenie we wspaniałej luźnej atmosferze

Jeśli widzisz choć iskierkę nadziei i mówisz sobie: „ Że może jednak, coś tam we mnie jest, że może jednak warto”. Pora abyś przeszedł do działania i zapisał się na ten Trening Motywacyjny właśnie teraz. Skąd się tego dowiesz, jeśli nie spróbujesz? Czy chcesz skończyć tylko na gdybaniu w stylu: „jaki to wielki mogę być”, czy może chciałbyś urzeczywistnić swoje plany i ruszyć szlakiem wojownika, osoby która podejmuje decyzję, bo właśnie wtedy zmienia swoją rzeczywistość, bo właśnie wtedy nadaje pożądany kierunek własnemu życiu. Decyzja należy do Ciebie. Tylko Ty możesz przyczynić się do swojego sukcesu.

Jeśli czujesz w głębi duszy, że stać cię na dużo więcej, jednak potrzebujesz pomocy, jakiegoś impulsu, który da Ci pozytywnego kopa, to zapraszam serdecznie na ogólnodostępne, jednodniowe Szkolenie Motywacyjno-Rozwojowe, które odbędzie się w Katowicach. Zabierz ze sobą przyjaciela, partnera, kolegę, koleżankę – rozwijajcie się wspólnie.

Zapisz się teraz na ten Trening Motywacyjny, wysyłając e-mail, że chciałbyś wziąć udział w tym szkoleniu. Wszystko w Twoich rękach.


Dane dotyczące szkolenia:

Cena szkolenia:    470 złotych / osobę
Miejsce szkolenia:    Katowice – szczegóły dokładnego miejsca otrzymasz 7 dni przed szkoleniem.
Ilość miejsc ograniczona.
Warunkiem rezerwacji miejsca jest  wysłanie e-maila, że chcesz wziąć udział w tym szkoleniu, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, oraz późniejsze dokonanie wpłaty na poniższe konto

ING BANK ŚLĄSKI 30 1050 1272 1000 0090 7106 5529
PRZELEWY MIĘDZYNARODOWE SWIFT: INGBPLPW

Jeśli masz jakieś pytania, proszę pisz na tombaryla@gmail.com


Działaj! Tylko Ty, tak naprawdę możesz coś zmienić, więc weź sprawy w swoje ręce i już dzisiaj zapisz się na szkolenie, a zobaczysz, że dzięki odpowiednim narzędziom, które otrzymasz podczas tego treningu będzie Ci dużo łatwiej dokonać zmian w swoim życiu, po prostu zmierzać tam, gdzie chcesz dotrzeć. Czas ciągle mija, więc gdzie chcesz być za 3 miesiące, za pół roku , za rok, za 5 lat?

Czy  chcesz doświadczać dokładnie tego samego? Czy może powiesz sobie „dosyć, idę naprzód, bo chcę coś zmienić, bo wiem, że mogę, bo wiem, że jak inni mogą to znaczy, że ja też”. A może po prostu chcesz się doładować i czuć się znacznie lepiej? Serdecznie zapraszam zapisz się na szkolenie.

O MNIE

TOMASZ BARYŁA
Trener rozwoju osobistego, mówca motywacyjny, nauczyciel oraz coach.

Od wielu lat studiuje szeroko pojętą skuteczność, czyli jak osiągać cele oraz, jak radzić sobie z własnymi ograniczeniami, aby dzielić się wiedzą i umiejętnościami z innymi, podczas spotkań indywidualnych oraz grupowych.

Pobierz bezpłatne

Już ponad 99.000+ osób otrzymuje mój newsletter.
Zapisz się i otrzymasz gratis  materiały szkoleniowe i wiele innych!

Aktualności
O MNIE

TOMASZ BARYŁA
Trener rozwoju osobistego, mówca motywacyjny, nauczyciel oraz coach.

Od wielu lat studiuje szeroko pojętą skuteczność, czyli jak osiągać cele oraz, jak radzić sobie z własnymi ograniczeniami, aby dzielić się wiedzą i umiejętnościami z innymi, podczas spotkań indywidualnych oraz grupowych.

Pobierz bezpłatne

Już ponad 99.000+ osób otrzymuje mój newsletter.
Zapisz się i otrzymasz gratis  materiały szkoleniowe i wiele innych!

Scroll to Top