Mentalny Ja
Czyli inspiracja dla Ciebie

O mnie
Tomasz Baryła

Cześć! Nazywam się Tomek. Od wielu lat studiuje szeroko pojętą wiedzę na temat skuteczności, osiągania celów, a także, jak radzić sobie z własnymi ograniczeniami, aby dzielić się wiedzą i umiejętnościami z innymi. 

Czasami ktoś ma problem z motywacją, niepewnością, podjęciem decyzji, po prostu jeśli potrzebujesz z kimś porozmawiać przy herbatce czy kawie, odezwij się, najlepiej pisząc e-maila. Robię to w ramach coachingu.

Na co dzień również zajmuję się nauczaniem języka angielskiego. Można mnie znaleźć na:  https://www.angielskiyes.pl/

To, co jest istotne dla mnie, to przekazanie Ci takich umiejętności, abyś mógł od razu wykorzystać je w życiu prywatnym i zawodowym.

Często jest tak, że nawet, gdy wiesz, co masz zrobić, nie robisz tego, ponieważ wewnętrzne opory oraz brak odpowiednich narzędzi czy technik radzenia sobie z tymi przeszkodami, powoduje, że ciągle tkwisz w tym samym miejscu.

Jeżeli mówisz, że coś chcesz zrobić i wiesz, jak to zrobić, ale niestety tego nie robisz, to coś jest nie tak, albo z twoimi intencjami, czyli faktycznie nie chcesz tego, albo też nie wiesz jak sobie z tym poradzić.

Dlatego serdecznie zapraszam Cię do wspólnego rozwijania się i zapisania się do newslettera, a także do śledzenia na bieżącą dostępnych materiałów, dzięki którym wyposażysz się w najlepsze narzędzia do radzenia sobie z różnymi trudnościami.

Możesz być pewny, że czas poświęcony na własny rozwój opłaci Ci się wielokrotnie.
Serdecznie zapraszam.
Tomasz Baryła

O MNIE

Tomasz Baryła

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać wartościowe materiały i wspólnie się rozwijać.

Aktualności
Scroll to Top