Szkolenia dla firm

Inspiracja 600x400Szkolenie dla firm handlowych, zatrudniających do 30 pracowników

Jeśli jesteś menedżerem firmy handlowej i  uważasz, że pracujesz zbyt dużo, zbyt intensywnie a przy tym nie widzisz wystarczających rezultatów swojej pracy w postaci wyników u swoich podwładnych to serdecznie zapraszam cię ze swoją załogą na Szkolenie Motywacyjno – Rozwojowe.

Bycie menedżerem to zaszczyt a zarazem wielka odpowiedzialność, ponieważ mimo tego, że dajesz z siebie bardzo dużo, że angażujesz się na 100 procent, być może widzisz, że pracownicy nie rozumieją o co faktycznie chodzi. Bardzo często w takich sytuacjach przydaje się świeża krew, czyli ktoś inny z zewnątrz w postaci trenera motywacyjnego, szkoleniowca, który nie jest związany emocjonalnie z załogą, aby otworzył pracownikom oczy oraz wyposażył ich w takie umiejętności aby bardzo konkretnie przełożyło się to na to, czego oczekujesz, czyli pełnego zaangażowania, większej sprzedaży, odpowiedniego podejścia do klienta oraz innych pracowników, tak aby każdy w Twojej firmie wiedział, że jest tam po to, aby sprzedawać towary lub usługi, niezależnie od tego na jakim stanowisku jest, bez wyjątku.

Ostatecznie to Ty jako menedżer jesteś odpowiedzialny za wyniki jakie osiągają Twoi pracownicy i masz pełne prawo, aby mieć więcej czasu, więcej pieniędzy oraz być faktycznie docenionym, w taki sposób jak na to zasługujesz, bo przecież do Ciebie wszyscy przychodzą z największymi problemami oraz od Ciebie oczekują efektów, – dlatego rozumiejąc jak ważną oraz odpowiedzialną rolę odgrywasz, zapraszam Ciebie wraz z Twoją załogą na Szkolenie Motywacyjno-Rozwojowe dla firm handlowych.

Podczas treningu będziecie poznawali oraz ćwiczyli następujące zagadnienia:

 • Techniki Motywacyjne
 • Jak być Proaktywnym  i Produktywnym
 • Radzenie sobie z odkładaniem działania na później
 • Przejmowanie kontroli nad swoimi nawykami
 • Radzenie sobie z wewnętrznymi oporami, które hamują Ciebie oraz Twoich pracowników przed działaniem
 • Jak być elastycznym, czyli w jaki sposób uczyć się nowych umiejętności
 • Właściwego podejścia do klienta
 • Podsumowując, jak być znacznie bardziej skutecznym i osiągać swoje cele.

 

Dlaczego te zagadnienia będą na treningu motywacyjno – rozwojowym?

Korzystając z wieloletniego doświadczenia pracy w firmie handlowej doszedłem do wniosku, że oprócz podstawowych umiejętności sprzedaży,  to są kluczowe kompetencje, które są niezbędne, aby w bardzo widoczny sposób poprawić efektywność pracy pracowników oraz menedżerów.

Jak to szkolenie motywacyjne pomoże Tobie oraz Twoim pracownikom?

 • Bez wypracowania nawyków wspierasz chaos, niekompetencję oraz nieregularność.
 • Umiejętność tworzenia oraz zmiany nawyków daje Ci ogromną elastyczność dostosowania się do bieżących wymagań rynku.
 • Umiejętne podejście do klienta jest warte fortuny, szczególnie w obecnie bardzo konkurencyjnym otoczeniu, kiedy drobne różnice decydują o Twoim powodzeniu.
 • Radzenie sobie z wewnętrznymi oporami, ograniczeniami, konfliktami, jest warte każdych pieniędzy, bo to decyduje o tym, czy pracownicy podejmą działania, kiedy mają do czynienia z niekomfortową sytuacją np. ktoś inny przedstawi lepszą ofertę, czy może się poddają, przedstawiając innym jakąś miłą wymówkę, że nie mieli żadnych szans, aby w ten sposób poczuć się lepiej i nie podejmować żadnych działań.
 • Jak się motywować, umiejętność samomotywacji, podejmowania działań wtedy kiedy inni odpuszczają, wtedy kiedy nie masz na to ochoty, jest tym,  co odróżnia firmy osiągające sukces od pozostałych na rynku.
 • Pracując wiele lat w handlu wiem, że te elementy mają kolosalny wpływ na powodzenie Twojej firmy ale nie tylko. To są również kluczowe umiejętności w życiu. To szkolenie to jedna z najlepszych inwestycji w życiu. Na początku może Ci się wydawać, że to przesada ale po głębszym zastanowieniu, jest bardzo prawdopodobne, że dojedziesz do tego samego wniosku.

Podejmij działanie teraz. Nie pozwól na to aby wczorajszy sukces uśpił Cię i był przyczyną jutrzejszej porażki.

Jeżeli wciąż masz wątpliwości, jeżeli wciąż mówisz sobie, ” Nie wiem czy warto, że pewnie będzie tak samo jak było”, to właśnie to Szkolenie Motywacyjne  jest dla Ciebie. To właśnie Ty wraz pracownikami , powinieneś na nim się pojawić! Dlatego zapraszam Cię serdecznie do kontaktu. Wyślij e-mail, że  chcesz wziąć udział w tym Treningu Rozwojowym wraz ze Swoją załogą.

Napisz :

 • Ilu ludzi chciałbyś przeszkolić
 • Gdzie , w Twojej firmie czy może poza nią?
 • W jakim terminie?
 • Szkolenie jedno czy dwudniowe?
 • Inne szczegóły, które Cię interesują

Cena jednodniowego szkolenia motywacyjno -rozwojowego waha się w cenie 4 – 6 tysięcy złotych, w zależności od szczegółów.

Podejmij decyzję teraz, wyślij od razu e-mail, aby zrobić krok do przodu, aby zobaczyć wyraźną zmianę u pracowników, abyś miał więcej czasu, abyś był bardziej doceniany za to co robisz,  aby nie okazało się, że spodziewasz się znacznie  lepszych efektów,  kiedy wszyscy robią to, co zawsze robili. Ty już wiesz, że to nie działa.

Z drugiej strony, kiedy organizujesz szkolenie dla pracowników, to w sposób znaczący przyczyniasz się do Waszego wspólnego sukcesu. Ty osiągasz dużo lepsze rezultaty, w postaci lepszych wyników sprzedaży, lepszego podejścia do klienta przez Twoich pracowników, dużo większego ich zaangażowania, większej ilości czasu dla siebie, a oni doceniają Twój wkład w ich rozwój oraz w to, że dbasz o nich, że nie tylko wymagasz ale również dajesz bardzo dużo od siebie w postaci szkolenia, które znacznie ułatwi im pracę. Brak szkoleń to jeden z bardzo  istotnych powodów dlaczego nie osiągasz takich rezultatów na których Ci zależy.

 

Zasługujesz na uznanie oraz docenienie, weź sprawy w Swoje ręce i skontaktuj się już dzisiaj. Jeśli mówisz sobie „Tak ale…”, to oznacza, że nic się nie zmieniło, że dalej chcesz żyć w iluzji, że coś się zmieni na Twoją korzyść. Nic się nie zmieni, oprócz tego, że upłynie więcej czasu,  a Ty dalej będziesz się zastanawiał czy może coś zrobić czy nie. Oszczędź sobie tego stresu, weź sprawy w swoje ręce i Wyślij e-mail wyrażając zainteresowanie szkoleniem , wiedząc,  że uczyniłeś jeden ważny krok do przodu w kierunku pozytywnej zmiany.