O mnie

o-mnieTOMASZ BARYŁA
Trener rozwoju osobistego, mówca motywacyjny, nauczyciel oraz coach.

Od wielu lat studiuje szeroko pojętą skuteczność, czyli jak osiągać cele oraz, jak radzić sobie z własnymi ograniczeniami, aby dzielić się wiedzą i umiejętnościami z innymi, podczas spotkań indywidualnych oraz grupowych.

To, co jest istotne dla Tomka, to przekazanie Ci takich umiejętności, abyś mógł od razu wykorzystać je w życiu prywatnym i zawodowym. Bardzo często jest tak, że nawet, gdy wiesz, co masz zrobić, nie robisz tego, ponieważ wewnętrzne opory oraz brak odpowiednich narzędzi, technik radzenia sobie z tymi przeszkodami, powoduje, że ciągle tkwisz w tym samym miejscu. Jeżeli mówisz, że coś chcesz zrobić i wiesz, jak to zrobić ale niestety tego nie robisz, to coś jest nie tak, albo z twoimi intencjami, czyli faktycznie nie chcesz tego, albo też z wewnętrznymi oporami.

Tutaj właśnie kolosalne znaczenie ma umiejętność pokonywania wewnętrznych oporów, bo ta umiejętność zdecyduje o tym, czy dalej będziesz tkwił w tym samym miejscu, czy może zaczniesz sam kształtować swoją rzeczywistość i pójdziesz do przodu wyposażony w nowe umiejętności.