Coaching dla Ciebie

Umów się na pierwszą, darmową sesję coachingu i rozwiąż swój problem. Serdecznie zapraszam na coaching indywidualny z Tomaszem Baryłą. Jeśli masz jakieś problemy, które chciałbyś rozwiązać, a z którymi borykasz się od dłuższego czasu to zapraszam do kontaktu.

Na czym polega coaching?

Coaching to po prostu pomoc w naprowadzeniu Cię na najlepsze rozwiązania Twoich wyzwań. Coaching to interakcja, zazwyczaj rozmowa, która poprzez odpowiednia pytania, ćwiczenia, ma Cię otworzyć na zmianę, na nowe rozwiązania, które poprzednio były jakby niewidoczne, nieuświadomione.

Coaching to uwolnienie Twojego potencjału, a także wyposażenie Cię w odpowiednie narzędzia, techniki , jeśli ich nie posiadasz, których zadaniem jest podniesienie Twojej skuteczności w osiąganiu zamierzonych celów.

Coaching to również głębokie się otwarcie w trakcie rozmowy, mające na celu pełne uświadomienie sobie sedna problemu w celu dojścia do najlepszych rozwiązań.

Coaching może być jak rozmowa z najlepszym przyjacielem, który Cię wysłucha w całkowitym skupieniu na Tobie, a zarazem mając pełne poczucie zaufania, że sprawy które są poruszane zostają tylko między Tobą a coachem.


W czym może pomóc Ci Coaching?

Coaching może pomoc Ci z wieloma wyzwaniami , między innymi takimi jak:

  • Osiąganie swoich celów
  • Motywowaniem siebie
  • Motywowaniem pracowników
  • Przełamywanie wewnętrznych oporów, aby podjąć konkretne działania
  • Radzenie sobie ze strachem przed porażką
  • Zrozumieniem innych, dogadywanie się z nimi
  • Radzenie sobie z prokrastynacją – odkładanie działań na potem
  • Problemy ze stagnacją w życiu
  • Dokonywaniem kluczowych zmian w życiu

Coach to po prostu osoba, która wierzy w Ciebie nawet jeśli Ty oraz wszyscy inni mają z tym problem. Coach to ktoś, kto widzi Twój potencjał. To ktoś kto patrzy na ciebie z perspektywy nie tylko tego kim jesteś ale przede wszystkim, kim możesz być.

W coachingu oprócz budowania Twojej świadomości, odpowiedzialności oraz wiary w siebie, przede wszystkim chodzi o osiąganie rezultatów, abyś osiągał to, co zamierzasz.

Umów się na pierwszą darmową sesję coachingu


Jak wygląda zapisanie się na coaching?

1) Wyślij e-mail zgłaszając zainteresowanie coachingiem

2) Podaj czas tzn. dni, godziny ,które są dla Ciebie odpowiednie?

3) Podaj wstępną informację nad czym chciałbyś popracować.

4) Po akceptacji tematu coachingu oraz uzgodnieniu terminu, spotykamy się na pierwszej sesji coachingowej, twarzą w twarz albo też w świecie wirtualnym (rozmowa wideo za pomocą komunikatora Skype – wymagane jest dobre tzn. szybkie łącze internetowe).

5) Jeżeli wszystko Ci odpowiada, to przed drugą sesją jesteś proszona lub proszony o dokonanie wpłaty.

6) Sesja trwa około 60-90 minut

7) Sesje coachingowe odbywają się w biurze firmy Kursy Szkolenia Coaching Tomasz Baryła w Dąbrowie Górniczej ul. Rejtana 20 ewentualnie w siedzibie Twojej firmy lub za pomocą komunikatora Skype online.

Cena coachingu:  Pierwsza sesja darmowa, abyś mogła lub mógł zobaczyć jak pracuję , następne 250 zł/ jedno spotkanie (max 90 minut)

 

Zapisz się na coaching i rozwiąż swoje problemy.